Op zoek naar een leuk uitje met je kind in deze donkere wintermaanden? Check dan dit lijstje met de leukste theatervoorstellingen voor kinderen van 4 tot 8 jaar.
Lees verder onder de advertentie
Dolfje Weerwolfje & Foeksia de Miniheks
Dolfje Weerwolfje rent op een nacht per ongeluk het Heksenbos in. Hoewel hij daar eigenlijk helemaal niet mag komen, raakt hij bevriend met miniheksje Foeksia. Maar dan wordt Dolfje gevangen genomen en barst de strijd los tussen de heksen en de weerwolven. Komt hij ooit nog vrij? Een spannende voorstelling voor het hele gezin, bomvol leuke liedjes, tovertrucs en magie.
Lees verder onder de advertentie
Waar: verschillende theaters, zie website Datum: t/m 1 maart 2020 Leeftijd: vanaf 6 jaar
Meneer Monster: De waanzinnige boomhut van 13 verdiepingen
Andy en Terry zijn gevraagd om een theaterstuk over hun waanzinnige boomhut te maken. Maar dat is makkelijker gezegd dan gedaan, want waar haal je zo snel vliegende katten, een limonadefontein en een reuzengorilla vandaan? Gelukkig hebben de jongens keihard gerepeteerd en ze zijn er bijna helemaal klaar voor. Maar eerst nog even 100 marshmallows eten en de papegaai kietelen.
Lees verder onder de advertentie
De Waanzinnige Boomhut is één van de meest verkochte kinderboeken. De theatervoorstelling heeft minstens zoveel humor en won in 2018 de Zapp Theaterprijs.
Waar: verschillende theaters, check de website Datum: maart t/m mei 2020 Leeftijd: vanaf 5 jaar
Of je het nou wil of niet, bij deze musical gaan de voetjes van de vloer. Zing, dans en stamp mee met alle Sprookjesbosbewoners die een écht mens ontdekken in het Sprookjesbos: een houthakker. De chaos is natuurlijk compleet als hij de Sprookjesboom wil omhakken.
Waar: verschillende theaters, check de website Datum: t/m 9 mei 2020 Leeftijd: vanaf 5 jaar
Lees verder onder de advertentie
Ernst Bobbie en de Rest: Geklungel in de Jungle
In deze voorstelling krijgen Ernst en Bobbie een onmogelijke opdracht: ze moeten een zeldzaam dier terugbrengen naar zijn natuurlijke omgeving. Tijdens hun reis naar de jungle gaat er natuurlijk van alles mis, dus de kinderen in de zaal moeten een handje meehelpen. Ondertussen wordt het 20-jarig jubileum van het duo gevierd met al hun bekendje liedjes.
Lees verder onder de advertentie
Waar: verschillende theaters, check de website Datum: t/m 20 mei 2020 Leeftijd: vanaf 4 jaar
Peter Pan
Vlieg mee met de avonturen van Wendy en Peter Pan in deze leuke familiemusical. Peter Pan neemt Wendy mee naar de magische wereld van Nimmerland, waar ze samen de strijd moeten aangaan met de beruchte Kapitein Haak.
Waar: verschillende theaters, check de website Datum: t/m 24 mei 2020 Leeftijd: vanaf 6 jaar
Lees verder onder de advertentie
Doornroosje de Musical – verschillende theaters
Een heerlijke sprookjesmusical met aanstekelijke liedjes en lekker veel humor. Doornroosje wordt gespeeld door Sita, die eerder ook al in de huid kroop van de Kleine Zeemeermin en Rapunzel. Extra leuk: je kunt verkleed naar het theater komen en meedoen aan de Sprookjesverkleedwedstrijd. Na de voorstelling mogen de voetjes van de vloer bij de Sprookjesafterparty.
Lees verder onder de advertentie
Waar: verschillende theaters, check de website Datum: t/m 21 juni 2020 Leeftijd: vanaf 4 jaar
Denise (45) had een relatie met een twaalf jaar jongere man toen ze op haar 38ste werd overvallen door een niet te stuiten kinderwens. Inmiddels is dochter Isabeau zes. Ze ziet haar vader één zondag per maand.
Olympisch schaatskampioen Irene Schouten werd een half jaar geleden moeder van haar zoontje Dirk. Inmiddels zit ze op een roze wolk, maar haar zwangerschap was allesbehalve rooskleurig.
Vriendschap en opvoeden: twee onderwerpen waar je maar beter een beetje soepel in kunt zijn. Want iedereen doet het anders – en dat is helemaal oké. Toch? Totdat blijkt dat jouw beste vriendin er stiekem heel anders over denkt…
Tikkie ontvangen voor een halve wortel uit iemand anders’ maaltijdsalade? Serieus?! In deze rubriek verzamelen we de meest onterechte, ongemakkelijke en gewoon ronduit gênante betaalverzoeken. Wat ze gemeen hebben? Je zag ze in ieder geval niet aankomen.
In het televisieprogramma De Klassenavond doet Erwin een aangrijpend verhaal over zijn dochter, die hij al twaalf jaar niet meer heeft gezien. In gesprek met presentator Rob Kamphues vertelt hij openhartig over het gemis en de pijn die hij dagelijks voelt.
Soms kunnen leraren niet helemaal eerlijk zijn tegen ouders. Beleefdheid en professionaliteit gaan nu eenmaal voor — en dus zeggen ze op het rapport dat je kind een “sociale persoonlijkheid” heeft, terwijl ze bedoelen dat hij of zij de hele dag door kletst.