Languit in de stoel, bakje popcorn erbij en de voorstelling kan beginnen. Of het nou stralend weer is of pijpenstelen regent, met deze leuke kindervoorstellingen zit je altijd goed.
Lees verder onder de advertentie
Swaffie de Zeehond – Poppentheater, Den Haag
In het oudste vaste poppentheater van Nederland geniet je van de leukste voorstellingen voor kinderen vanaf 5 jaar. Duik in het verhaal van Swaffie de Zeehond of leun lekker achterover en geniet van de avonturen van De grote, roze Parapluvogel Sumba. Bijna elke woensdag en zaterdag (14.30 uur) wordt er een voorstelling gespeeld. Ook een leuke plek voor kinderfeestjes: met een cadeautje voor de jarige job, kleurplaten na afloop en op aanvraag een speurtocht naar het strand. Voorstellingen t/m half juli 2018
Lees verder onder de advertentie
Rupsje Nooitgenoeg – Theater de Hofnar, Valkenswaard
Samen dansen op vrolijke muziek, hard meezingen of luisteren naar spannende verhalen: theater De Hofnar in Valkenswaard is altijd een belevenis. Luister naar vier magische verhalen over Rupsje Nooitgenoeg of bezoek de voorstelling Bumba en het Magische Wonderboek. Extra leuk: bij elke show kun je een arrangement boeken zoals onbeperkt pannenkoeken eten inclusief een glaasje ranja. Voorstellingen in oktober 2018
Is het lekker weer, bezoek dan het openluchttheater in het Vondelpark in Amsterdam. Daar maakt Het Kleine Theater voorstellingen zonder veel gedoe, met mooie muziek en veel humor. Ze geven een eigen draai aan bekende sprookjes zoals Hans en Grietje, zodat ze niet te eng zijn voor de kleinsten en ook niet te saai voor grotere kinderen. Ook leuk: in de zomervakantie kunnen kinderen van 8 t/m 12 jaar een cursus volgen en leren ze hoe je vanuit het niets een theatervoorstelling kunt maken. Voorstelling 16 juni 2018
Lees verder onder de advertentie
Het Kabouter- en Elfenbos – Theater de Toverknol, Utrecht
Bezoek binnenkort de voorstellingen Het Kabouter- en Elfenbos of Raponsje in kindertheater De Toverknol in Utrecht. Of neemt je kind liever een speciale peuter-dansles? Het theater organiseert namelijk ook muziek-, theater- en musicalles voor kinderen. En zoek je nog een leuk uitje voor de zomervakantie, dan kan je kind zich uitleven op het Toverknol theater zomerkamp. Voorstelling t/m 17 juni 2018
Lees verder onder de advertentie
De Baron van Munchhausen – Kasteelfestival, Geldrop
Op 1 juli vindt in de buurt van Eindhoven het derde KommuS Kasteelfestival plaats, met muziek en theater voor jong tot oud. Kinderen tot 15 jaar kunnen genieten van de toneelvoorstelling De Baron van Munchhausen. Daarnaast zijn er allerlei leuke activiteiten: blaas met een speciale bellenblaas je eigen zeepbellen en bestuur je eigen mini-drone. Extra fijn: de toegang is gratis. Voorstelling 1 juli 2018
Iedere ouder weet: Vaderdag met een kleuter is een avontuur. Je krijgt ontbijt op bed met hagelslag in je koffie, tekeningen waarop je met paarse wenkbrauwen bent afgebeeld, en knutselwerkjes die je met gevaar voor eigen leven aan de muur hangt. Maar wat de man van Isa kreeg als vaderdagcadeau, sloeg echt alles.
Actrice Jasmine Sendar (47) is in verwachting van haar tweede kindje. De reacties op haar zwangerschap liepen uiteen: van ontroerende berichten van vrouwen die hoop putten uit haar verhaal, tot ronduit onbeschofte opmerkingen over haar leeftijd. Maar Jasmine blijft onverstoorbaar.
Als ouder heb je al genoeg om je zorgen over te maken. Maar er is een nieuwe, zorgwekkende trend onder tieners waar je misschien nog niet van gehoord hebt: dusting.
Elsemieke (31) is samen met T (33), moeder van twee zoontjes (4 en 1,5) en redacteur bij Kek Mama. Chaotisch, chronisch moe en heeft een brein met 46 tabbladen tegelijkertijd open. Probeert rust in de chaos te vinden, maar met drie mannen in huis is die rust ver te zoeken.
Vaderdag zou een dag van plezier, gezelligheid en samenzijn moeten zijn. In plaats daarvan is Vaderdag voor Janine en haar kinderen sinds vorig jaar juist een nare dag.