Goed zorgen voor onze planeet is belangrijk. Gelukkig poppen er steeds meer duurzame initiatieven op, óók op modegebied. Want eerlijk is eerlijk: als je kleding draagt, is het wel een fijne gedachte als deze duurzaam is geproduceerd én lang meegaat.
Wil jij deze duurzame mode ontdekken onder het genot van een hapje en een drankje? Dat kan tijdens het Fashion for Life event van Kek Mama & C&A op donderdag 22 september, in de C&A winkel in de Amsterdamse Kalverstraat! Er zijn stylistes, workshops en natuurlijk mag je ook door de rekken struinen en kleding shoppen.
Het allerleukste: jij kunt kaarten winnen voor dit toffe event, want Kek Mama mag 10x 2 kaarten weggeven. Het event is op donderdag 22 september, en begint om 12:30 uur tot ongeveer 18:30 uur. Vul hieronder het aanmeldfomulier in en maak kans op kaarten voor Fashion for Life!*
Let op: dit aanmeldformulier is gesloten, je kunt je niet meer aanmelden. *Door je aan te melden met je gegevens ga je ermee akkoord dat Kek Mama je een dosis humor, smeuïge verhalen en fijne tips in je inbox bezorgt (je kunt je altijd en gemakkelijk weer uitschrijven). Je kunt je aanmelden tot 5 september 2022. Winnaars krijgen bericht.
C&A heeft een mooie collectie voor mommies en baby’s, die niet alleen fashionable, maar ook nog hartstikke duurzaam is.
“Er zijn stylistes, workshops en natuurlijk mag je ook door de rekken struinen en kleding shoppen”
Lees verder onder de advertentie
Niemand minder dan influencer Lizet Greve is ook aanwezig op het event en deelt haar stylingtips: hoe kun je er leuk uitzien tijdens je zwangerschap, en welke kledingitems passen goed als je eenmaal bevallen bent? Na afloop word je meegenomen naar een andere locatie en krijg je uitleg over hoe kleding wordt gemaakt – én ga je met een goedgevulde goodiebag naar huis.
Schaatskoningin Irene Schouten (32) zat eind vorig jaar nog op een roze wolk: ze werd voor het eerst moeder van haar zoontje Dirk. Samen met haar man Dirk-Jan genoot ze volop van het nieuwe gezinslevens. Maar die roze wolk sloeg al snel om in zorgen toen bleek dat Dirk kampte met gezondheidsproblemen.
Elise (36) is moeder van twee zoontjes (6 en 4) en schrijft met veel liefde korte verhalen over het moederschap en alles wat daar onverwacht bij komt kijken. Haar verhalen zijn fictief, maar vaak geïnspireerd op de wereld van ouderschap met een flinke scheut herkenning, humor en een tikkeltje overdrijving. Tegelijkertijd werkt ze aan haar […]
Als je kind een hobby heeft die niet de hele dag gamen inhoudt, ben je waarschijnlijk allang blij. Als je zoon van twaalf dol is op fossielen en edelstenen, weet je in ieder geval ook waar je hem blij mee kunt maken.
De ene dag is je zesjarige een knuffelkont die geen moment van je zijde wijkt, de andere dag smijt ze boos de deur dicht omdat jij haar verkeerd hebt aangekeken. Herkenbaar?
Geheimen fluisteren, eindeloos knuffelen, hun mening geven (soms nogal luid): een kind laat met verrassende signalen zien dat het zich veilig voelt bij je. Wij delen er een paar.
In Beste Zangers draaide het afgelopen zaterdag allemaal om zangeres Bente Fokkens (24). De artiesten brachten een ode aan haar muziek én favoriete nummers. Een indrukwekkend optreden van die avond kwam van Laetitia, die als kersverse mama een gevoelige snaar raakte bij zowel Bente als de kijkers thuis.