Nu alle kappers gesloten zijn, moeten we zelf aan de slag met haarverf en een schaar. Maar hoe zorg je er zonder enige ervaring voor dat het resultaat om aan te zien is? Tip: ‘ga’ op 5 mei naar het Charity Hair Festival, het allereerste 24-uurs online haarfestival.
Lees verder onder de advertentie
Hier krijg je van tientallen haarprofessionals uit negentien landen les in hoe je je haar het beste kunt verven, knippen en stijlen door middel van de nieuwste trends.
Wie, wat, waar, hoe?
Het festival wordt 24 uur lang gehost op YouTube, Instagram en Facebook en is gratis toegankelijk. Elke hair artist demonstreert in 40 minuten zijn of haar specialisme én beantwoordt vragen tijdens een vraag- en antwoordsessie. Omdat het een liefdadigheidsevenement betreft, kun je tijdens de livestream als deelnemer geld doneren. Alle giften worden aan de samenleving gegeven, en dat bedrag wordt verdubbeld door Henkel en de Fritz Henkel Stiftung. De Benelux mag vervolgens zelf kiezen waar het geld naartoe gaat – of dat nou een speciefieke branche is die in nood verkeert, of een organisatie als het Rode Kruis of United Ways.
Lees verder onder de advertentie
Guinness World Records
Er is nog niet eerder een soortgelijk festival gehouden. Daarom wil de organisatie ook nog een Guinness World Records-titel neerzetten voor het ‘langste online haarseminar gestreamd via internet’. En hé, het zou toch leuk zijn als jíj daaraan hebt meegeholpen. Dus; ben je erbij?
Lees verder onder de advertentie
Neem nu een abonnement op Kek Mama en profiteer van een geweldige aanbieding: 8 nummers én een Studio Noos-tas voor maar € 49,95!
Sara (37) was er klaar mee dat de mental load altijd op haar bordje kwam zonder enige waardering en dus besloot ze het een week aan haar man Daan over te laten.
Vriendschap en opvoeden: twee onderwerpen waar je maar beter een beetje soepel in kunt zijn. Want iedereen doet het anders – en dat is helemaal oké. Toch? Totdat blijkt dat jouw beste vriendin er stiekem heel anders over denkt…
Een leerkracht vertelt aan Kek Mama wat ze meemaakt. Deze keer: juf Jasmijn van groep 7. Ze ondernam actie toen een leerling altijd met een lege broodtrommel zat.
Tikkie ontvangen voor een halve wortel uit iemand anders’ maaltijdsalade? Serieus?! In deze rubriek verzamelen we de meest onterechte, ongemakkelijke en gewoon ronduit gênante betaalverzoeken. Wat ze gemeen hebben? Je zag ze in ieder geval niet aankomen.
Kruidvat viert moederdag met een aanbieding voor… wasmiddel? Jep, je leest het goed. ‘Cadeautip voor Moederdag’ stond er doodleuk boven een knalgele actiepagina vol flacons Ariel. En dat als moederdagcadeau valt verkeerd bij moeders in het hele land.
In haar nieuwste editorial in LINDA. uit Linda de Mol haar zorgen over de manier waarop jonge kinderen tegenwoordig worden opgevoed. Volgens haar is er sprake van een “tere kinderzieltje-tendens”, waarbij ouders hun kroost te veel willen beschermen tegen alles wat ongemakkelijk of vervelend is.