Ha, pak die stofzuiger alvast uit de kast en waarschuw je partner even: uit onderzoek blijkt dat stellen die het huishouden onderling verdelen, een beter seksleven hebben. Wil je jouw relatie helemaal een boost geven, dan scoor je punten door af en toe een rotklusje voor je wederhelft op te knappen.
Lees verder onder de advertentie
Zeker op momenten dat je partner het razend druk heeft, kan het uit handen nemen van een simpele huishoudelijke taak het verschil maken tussen irritatie door stress en liefde, omdat je man zich gesteund voelt. Dat schrijft relatiedeskundige Paulien Timmer in haar boek ’50 relatieboosters’. In haar boek geeft Paulien ook meteen een paar suggesties, zoals het vuilnis buiten zetten, de afwasmachine leeghalen en de spiegels schoonmaken. Wat deze klussen met elkaar gemeen hebben? Ze duren nog geen vijf minuten, dus je bent er ook zo weer mee klaar. ‘Kleine moeite, groot plezier’ gaat hier dus zeker op.
Lees verder onder de advertentie
Het verschil
De booster is overigens niet voor iedereen, vertelt Paulien. “Sommigen mensen zullen niet eens opmerken dat je de spiegels hebt schoongemaakt. Maar als je partner een schoon en opgeruimd huis juist belangrijk vindt en het verschil meteen ziet, kan zo’n klusje veel doen voor je relatie.”
Lees verder onder de advertentie
Het gloednieuwe boek ‘50 relatieboosters’ van Paulien Timmer ligt nu in de winkel. Bestel ‘m hier online.
Schaatskoningin Irene Schouten (32) zat eind vorig jaar nog op een roze wolk: ze werd voor het eerst moeder van haar zoontje Dirk. Samen met haar man Dirk-Jan genoot ze volop van het nieuwe gezinslevens. Maar die roze wolk sloeg al snel om in zorgen toen bleek dat Dirk kampte met gezondheidsproblemen.
Elise (36) is moeder van twee zoontjes (6 en 4) en schrijft met veel liefde korte verhalen over het moederschap en alles wat daar onverwacht bij komt kijken. Haar verhalen zijn fictief, maar vaak geïnspireerd op de wereld van ouderschap met een flinke scheut herkenning, humor en een tikkeltje overdrijving. Tegelijkertijd werkt ze aan haar […]
Als je kind een hobby heeft die niet de hele dag gamen inhoudt, ben je waarschijnlijk allang blij. Als je zoon van twaalf dol is op fossielen en edelstenen, weet je in ieder geval ook waar je hem blij mee kunt maken.
De ene dag is je zesjarige een knuffelkont die geen moment van je zijde wijkt, de andere dag smijt ze boos de deur dicht omdat jij haar verkeerd hebt aangekeken. Herkenbaar?
In Beste Zangers draaide het afgelopen zaterdag allemaal om zangeres Bente Fokkens (24). De artiesten brachten een ode aan haar muziek én favoriete nummers. Een indrukwekkend optreden van die avond kwam van Laetitia, die als kersverse mama een gevoelige snaar raakte bij zowel Bente als de kijkers thuis.