Het blijft een eeuwig dillema: op welk tijdstip kan je nou het beste je haren wassen? Waar de ene vrouw het fijn vindt op de dag te beginnen met een frisse coupe, kan de andere vrouw heerlijk genieten van een wasbeurt in de avond.
Lees verder onder de advertentie
Geen paniek: na het lezen van dit artikel heb je eindelijk antwoord op deze grote vraag. Wij hebben namelijk het hele web afgespeurd, op zoek naar het juiste advies. En dat hebben we gevonden! Zeg maar alvast gedag tegen je bad hair day, want jouw frisse coupe zit vanaf nu altijd goed in model.
Lees verder onder de advertentie
Dag, bad hair day
Dus: wat is nou eigenlijk het beste voor je haar? Volgens experts hangt dit volledig af van het haartype dat je hebt. Vrouwen met dun, snel vet wordend haar kunnen hun haren het beste in de ochtend wassen. Zo voorkom je dat je vers gewassen haardos weer vet wordt tijdens het slapen. Maar voor vrouwen met krullend of dik haar is een wasbeurt in de avond het beste. Op deze manier geef je je haren meer tijd om rustig te drogen en hoef je het in de ochtend alleen nog maar even in model te brengen. Ben je niet gezegend met een bos krullen? Geen probleem. Was je haren voor het slapengaan en je zal wakker worden met wat meer volume en beachy waves. Makkelijk, toch?
We doen het allemaal wel eens: een zak vol cadeautjes met Sinterklaas en iets extra’s met Kerst. Want: kinderen blij, wij blij. Maar té veel cadeautjes geven, kan op de lange termijn nadelen hebben.
Geen zin om voor de hele bubs te cateren of te bemiddelen in politieke discussies: er zijn genoeg redenen om kerst een keertje te ontvluchten. Dat lukt de een beter dan de ander, weet Hester Zitvast. Want niet iedereen is bestand tegen smeekbedes van de familie.
Anouk is trotse echtgenote van Erwin en mama van vier meiden: Aurélie (11), Emeline (10), Vieve (8) en Lilou (5). In hun levendige huishouden is het soms één en al chaos, maar liefde, gelach en spontane dansfeestjes voeren steevast de boventoon. Anouk deelt vol enthousiasme haar avonturen in het ouderschap.
De feestperiode is nog maar net begonnen, maar de stapel cadeaus van opa en oma groeit en groeit. Superlief natuurlijk, maar niet altijd nodig. Met deze tips blijft het gezellig en voorkom je dat jouw huis straks lijkt op een speelgoedmuseum.
Hilda Clevering (45), Sarah van Rooijen (38) en Lenke Melman (36) zijn alle drie moeder en weduwe. Ze ontmoetten elkaar via een lotgenotengroep op Facebook.
Melissa Pieters (33) is getrouwd met Bilal (34), moeder van drie jonge kinderen (9, 6 en 2), influencer (@melisspieters op Instagram) en een bekeerde moslima. Hoe vliegt zij de decembermaand aan?