Susanna Klibansky, bekend van The Real Housewives of Amsterdam en Stars on Stage, is vanaf nu te zien in het derde seizoen van Moedermaffia!. En het leukste? De rol viel haar zo in haar schoot.
Lees verder onder de advertentie
Tegen RTL Boulevardvertelt ze hoe het ging: “Ik was thuis en mijn man zegt: ‘Nou, moet je nou kijken.’ Toen kreeg ik ineens een mailtje met een rolaanbod voor Moedermaffia!. Natuurlijk hartstikke leuk als afwisseling van mijn werk op kantoor. Ik mocht de rol gewoon aannemen als ik dat wilde.”
Koele zakenvrouw
Susanna twijfelde geen moment: “Ik heb daar volmondig ‘ja’ op gezegd.” Het gaat om een kleine rol: ze speelt de moeder van de vriendin van Pip, een bekend karakter in de serie. “Ik ben de zakenvrouw die wat koel is,” vertelt ze lachend.
Hoeveel de rol op haarzelf lijkt? Daar moet ze om lachen. “Ik ben wel wat liever voor mijn kinderen.” Ze benadrukt dat ze supertrots op hen is. Ook op dochter Cato-Colette Klibansky, die momenteel de hoofdrol speelt in de film Juf Braaksel en de Mysterieuze Verdwijning. Susanna had zelf ook een klein rolletje als receptioniste. “Dat was ook heel leuk om te doen. Ik deel gewoon dezelfde passie als mijn dochters.”
Lees verder onder de advertentie
Het derde seizoen van Moedermaffia! is vanaf nu te streamen bij Videoland.
Lies (38) viert al jaren geen Valentijnsdag met haar man, maar één traditie is heilig: zij en haar beste vriendin sturen elkaar ieder jaar een kaartje. Maar dit jaar maakte de kaart van haar vriendin meer los dan verwacht..
Welmoed Sijtsma is terug op tv na haar zwangerschapsverlof. In oktober beviel ze van haar eerste kindje. In de uitzending van Goedemorgen Nederland werd de presentatrice afgelopen maandagochtend dan ook warm ontvangen.
Iedere week delen we op Kek Mama een dilemma van onze lezers. Deze week deelt Liva (30) haar struggle. Ze geeft namelijk iets te graag geld uit aan cadeaus voor andermans kinderen. Tot grote frustratie van haar man..
Ouderschap is zwaar. Ja, cliché. En ja: óók waar. Je houdt zielsveel van je kind, maar soms zijn ze luid, plakkerig, emotioneel en nét iets te vaak waarom aan het vragen terwijl jij al op je laatste restje geduld loopt.
Het ouderschap zit vol mooie, maar ook angstige momenten. Voor moeder Ezra (41) leek het een doodgewone avond, totdat ze – nogal onverwachts – oog in oog stond met haar peuter.