Koningin Máxima na uit de hand gelopen situatie met gezin: ‘We willen met de rechter praten’
De Oranjes zijn tijdens Koningsdag neergestreken op een Fries schip, waar ze zich wagen aan een fanatieke quiz over de provincie zelf.
Beeld via Instagram @susannaklibansky
Susanna Klibansky, bekend van The Real Housewives of Amsterdam en Stars on Stage, is vanaf nu te zien in het derde seizoen van Moedermaffia!. En het leukste? De rol viel haar zo in haar schoot.
Tegen RTL Boulevard vertelt ze hoe het ging: “Ik was thuis en mijn man zegt: ‘Nou, moet je nou kijken.’ Toen kreeg ik ineens een mailtje met een rolaanbod voor Moedermaffia!. Natuurlijk hartstikke leuk als afwisseling van mijn werk op kantoor. Ik mocht de rol gewoon aannemen als ik dat wilde.”
Susanna twijfelde geen moment: “Ik heb daar volmondig ‘ja’ op gezegd.” Het gaat om een kleine rol: ze speelt de moeder van de vriendin van Pip, een bekend karakter in de serie. “Ik ben de zakenvrouw die wat koel is,” vertelt ze lachend.
Hoeveel de rol op haarzelf lijkt? Daar moet ze om lachen. “Ik ben wel wat liever voor mijn kinderen.” Ze benadrukt dat ze supertrots op hen is. Ook op dochter Cato-Colette Klibansky, die momenteel de hoofdrol speelt in de film Juf Braaksel en de Mysterieuze Verdwijning. Susanna had zelf ook een klein rolletje als receptioniste. “Dat was ook heel leuk om te doen. Ik deel gewoon dezelfde passie als mijn dochters.”
Het derde seizoen van Moedermaffia! is vanaf nu te streamen bij Videoland.