Gerlinde van der Struijk (37) en Michiel (47) huren elk jaar een zeilboot, schepen dochter Valerie (6) en zoon Hidde (3) in, en zien wel waar de wind hen brengt.
Lees verder onder de advertentie
Slapen
In de kajuit Wij slapen altijd op de boot, maar we hebben één keer zonder kinderen overnacht in de haven van Harlingen. Daar vind je een reddingsboot die is omgebouwd tot hotelkamer. Heel bijzonder. reddingsboot.nl
Doen
Zeehondjes kijken Vanuit de Jachthaven van Vlieland kun je zeehondentochten boeken. Je vaart dan met bootjes richting de zandbanken waar de zeehondjes liggen te zonnen of langs de boot zwemmen. zeehondentochtenvlieland.nl
Visjes vangen Neem een schepnetje mee, of koop er onderweg eentje. In elke haven zijn kinderen namelijk visjes aan het vangen. Altijd een groot avontuur.
Naar het strand Met mooi weer zoeken we het strand op. Fijne speelstrandjes vind je bij De Kuilart in Koudum, bij Makkum en in Langweer. Op Vlieland heb je een prachtig breed strand aan de oostzijde, op loopafstand van de haven.
Piraatje spelen In Oudeschild op Texel ligt het Speelwrak, een mooie oude speeltuin. Je vindt er een groot piratenschip als klimtoestel en er is een waterspeeltuin met graafmachines, waterpompen, een waterrad en waterdammetjes.
Eten
Op het strand In De Cocksdorp kun je relaxed samen eten bij strandpaviljoen Kaap Noord. De menu’s zijn heerlijk en kinderen kunnen ook direct weer het strand op als ze klaar zijn. strandpaviljoenkaapnoord.nl
Broodje Schurk In ’s Lands Welvaeren in het Friese Heeg is de ‘Al Capone’ (broodje hamburger) als lunch een echte aanrader. Er is ook een mooie speelhoek. facebook.com/welvaeren/
Kinderen welkom Eetcafé Nooitgedagt vind je in het centrum van Harlingen. Fijn: ze hebben er een goede kinderhoek. eetcafenooitgedagt.nl
Maureen was net vier maanden aan het daten met Jonathan, toen ze onverwacht zwanger werd. Ze dacht dat Valentijnsdag de uitgelezen kans was om hem dat te vertellen. Het liep net even anders.
Lies (38) viert al jaren geen Valentijnsdag met haar man, maar één traditie is heilig: zij en haar beste vriendin sturen elkaar ieder jaar een kaartje. Maar dit jaar maakte de kaart van haar vriendin meer los dan verwacht..
Iedere week delen we op Kek Mama een dilemma van onze lezers. Deze week deelt Liva (30) haar struggle. Ze geeft namelijk iets te graag geld uit aan cadeaus voor andermans kinderen. Tot grote frustratie van haar man..
Het ouderschap zit vol mooie, maar ook angstige momenten. Voor moeder Ezra (41) leek het een doodgewone avond, totdat ze – nogal onverwachts – oog in oog stond met haar peuter.