Het nieuwe jaar vraagt om een frisse start. En wat is er lekkerder dan fris ruikend beddengoed, kleding en handdoeken? Om het nieuwe jaar feestelijk in te luiden mogen we een Wasparfum pakket t.w.v. €250,- weggeven. Dit pakket zit boordevol producten die jouw was onweerstaanbaar lekker laten ruiken. Kleine spoiler: je mag dit pakket volledig zelf samenstellen. Doe mee en maak kans!
Stel zelf het pakket samen
Als je wint, mag je het pakket helemaal zelf samenstellen – hoe leuk is dat? Je kunt bijvoorbeeld gaan voor:
Wasparfum in diverse geuren: Voeg een paar druppels toe aan je was en geniet van langdurige, intense geuren die je kleding de hele dag omhullen.
Wasdrogerbal: Met de drogerballen van Wasparfum verkort je de droogtijd tot wel 25%. Voor een extra geurbeleving kun je de wasdrogerballen combineren met de geparfumeerde drogerballen.
Waarom jij dit pakket wilt winnen
Voor wie nog niet bekend is met Wasparfum: het is een geurconcentraat dat je toevoegt aan je was. Geen vervanging van je wasmiddel, maar een extraatje voor geurbeleving. Dit pakket zorgt niet alleen voor de ultieme geurbeleving, maar geeft je ook een vleugje luxe in je dagelijkse routine. Of het nu om beddengoed gaat, je favoriete trui of zelfs gordijnen – alles ruikt onweerstaanbaar lekker.
Zo doe je mee!
Meedoen is simpel: vul hieronder je gegevens in* en wie weet ben jij binnenkort de gelukkige winnaar van een heerlijk Wasparfum pakket!
Meedoen kan tot 21-02-2025. De winnaar krijgt persoonlijk bericht.
*Hiermee geef je Kek Mama en de merken van Familyblend toestemming je e-mails te sturen met leuke updates en verrassende aanbiedingen (je hebt altijd de mogelijkheid je weer uit te schrijven).
Dit artikel is geschreven in samenwerking met Wasparfum.
Anouk is trotse echtgenote van Erwin en mama van vier meiden: Aurélie (11), Emeline (10), Vieve (8) en Lilou (5). In hun levendige huishouden is het soms één en al chaos, maar liefde, gelach en spontane dansfeestjes voeren steevast de boventoon. Anouk deelt vol enthousiasme haar avonturen in het ouderschap.
Patricia van Liemt is radiopresentator, schrijver en moeder van Maria (15) en Phaedra (12). Ze schrijft rake, eerlijke, grappige en vooral herkenbare columns over haar leven.
We doen het allemaal wel eens: een zak vol cadeautjes met Sinterklaas en iets extra’s met Kerst. Want: kinderen blij, wij blij. Maar té veel cadeautjes geven, kan op de lange termijn nadelen hebben.
Ze is de hoogstgenoteerde vrouwelijke self-made miljonair in de Quote Top 100, maar dat was nooit haar doel. Sharon Hilgers van My Jewellery begon gewoon met fröbelen aan de keukentafel en van het een kwam het ander.
Terugkijkend leidde ze een luxeleventje toen ze maar zestien uur per week werkte. Maar nadat haar huwelijk strandde is Vivian fulltime gaan werken, met een eeuwig schuldgevoel naar haar kinderen toe als gevolg.
Melissa Pieters (33) is getrouwd met Bilal (34), moeder van drie jonge kinderen (9, 6 en 2), influencer (@melisspieters op Instagram) en een bekeerde moslima. Hoe vliegt zij de decembermaand aan?