Afgelopen woensdag bezochten Koning Willem-Alexander en Koningin Máxima tijdens hun staatsbezoek aan Tsjechië People in Need, een organisatie die hulp biedt aan aan gezinnen, kinderen en jongeren in moeilijke situaties. Máxima reageerde hier op kinderen die aangeven later ook koningin te willen worden.
Lees verder onder de advertentie
Wanneer Máxima tijdens haar bezoek aan People in Need hoort ze dat er een kind aanwezig is die later ook graag koningin wil worden, zegt ze: “Het was niet mijn droom om koningin te worden. Ik dacht altijd in mijn dromen dat dat nooit haalbaar was”, reageert ze daarop. Daarbij laat de Máxima weten dat het belangrijk is dat je zelf de regie hebt over je leven en toekomst.
Later hoort Máxima dat er nog een kind is dat koningin wil worden. “Jullie zitten in de prinsessenfase op deze leeftijd. Dat is heel anders dan hoe het eraan toegaat in mijn wereld”, reageert ze. De video sluit af met een goed advies van de koningin: “Ik denk ook dat het belangrijk is dat je veel dingen leert hier. Want als je een koningin of prinses wilt worden moet je heel veel leren.”
Zo zit het met de centen bij andere gezinnen. Wat komt erin? Wat gaat eruit? En blijft er nog iets over? In Banksaldo delen ouders hun maandelijkse inkomsten en uitgaven. Want laten we eerlijk zijn: we zijn toch allemaal een beetje benieuwd hoe anderen het doen? Deze week het banksaldo van Romée en Johnny.
Voor veel vrouwen is een zwangerschap een periode vol blijdschap, spanning en verwachting. Maar voor Jennifer Hoffman kwam daar ook iets anders bij kijken: het gevoel dat ze zich moest verantwoorden voor haar leeftijd.
Beschuit met roze muisjes in huize Musters, want Danique Bossers is afgelopen donderdag bevallen van een dochter. Dat deelt de Most Wanted-oprichter op haar Instagram met een prachtige, intieme foto.
Fantastisch babynieuws! Jennifer Hoffman is bevallen van een dochtertje. Op Instagram deelt de 45-jarige actrice de eerste foto van het meisje en laat ze weten dat hun gezin nu compleet voelt.