Afgelopen woensdag bezochten Koning Willem-Alexander en Koningin Máxima tijdens hun staatsbezoek aan Tsjechië People in Need, een organisatie die hulp biedt aan aan gezinnen, kinderen en jongeren in moeilijke situaties. Máxima reageerde hier op kinderen die aangeven later ook koningin te willen worden.
Lees verder onder de advertentie
Wanneer Máxima tijdens haar bezoek aan People in Need hoort ze dat er een kind aanwezig is die later ook graag koningin wil worden, zegt ze: “Het was niet mijn droom om koningin te worden. Ik dacht altijd in mijn dromen dat dat nooit haalbaar was”, reageert ze daarop. Daarbij laat de Máxima weten dat het belangrijk is dat je zelf de regie hebt over je leven en toekomst.
Later hoort Máxima dat er nog een kind is dat koningin wil worden. “Jullie zitten in de prinsessenfase op deze leeftijd. Dat is heel anders dan hoe het eraan toegaat in mijn wereld”, reageert ze. De video sluit af met een goed advies van de koningin: “Ik denk ook dat het belangrijk is dat je veel dingen leert hier. Want als je een koningin of prinses wilt worden moet je heel veel leren.”
Droom jij stiekem al van zon, zee en quality time met je gezin, maar voelt het plannen van een familievakantie vooral als veel geregel en keuzestress? Voor Marlot (36) was dat lange tijd herkenbaar, tot ze Eliza was here ontdekte en met haar gezin vakantie vierde op het Griekse Zakynthos. Wij spraken Marlot over haar […]
Met een sleutelbos in de hand en een hoofd vol plannen begint voor de familie Blom een nieuw hoofdstuk. In Een huis vol zien we hoe het gezin zich opmaakt voor een verhuizing die allesbehalve rustig verloopt.
Eén dertiger, twee landen, drietalige baby en nog veel meer ambities. Anne-Mieke schrijft in haar columns over haar dilemma’s en ontdekkingen, nu ze net moeder is geworden van haar eerste kindje en tegelijkertijd naar een nieuw land vertrekt.
Patricia van Liemt is stewardess, schrijver en moeder van Maria (15) en Phaedra (12). Ze schrijft rake, eerlijke, grappige en vooral herkenbare columns over haar leven.
Laurie (38) is orthopedagoog, opvoeddeskundige en moeder van zoons Dex (7) en Otis (3). Sinds vorig jaar woont ze met haar gezin in Kaapstad. In haar column schrijft Laurie over haar ervaringen van het emigreren met twee jonge kinderen, het leven in Zuid-Afrika en de hoogtepunten en worstelingen van het ouderschap.