Wijn is fijn. En nog fijner als je weet dat je er niet per se dik van wordt. Van onderstaande drankjes ook niet, trouwens – zolang je ze maar drinkt met mate.
Van alle alcoholische dranken kun je dus het beste voor bubbels kiezen. Er is zelfs een champagnedieet ontwikkeld, kijk maar eens op de website van Cara Alwill: ‘Als je voor luxe drankjes gaat, verhoog je je zelfbeeld en lukt het je beter om gezonde keuzes te maken’, is haar motto. Meer van de cocktails? Dan kun je voor wodka met Spa Rood en citroen gaan. Niet alleen omdat er weinig calorieën en geen suikers inzitten, maar ook omdat citroen de spijsvertering stimuleert.
De polyamoureuze relatie van Michelle Bollen (32), Koen en Jacqueline van Pelt (37) is ten einde. En dat hakt erin. Op Instagram deelt Michelle een emotioneel bericht waarin ze haar gevoelens over de breuk én haar nieuwe leven als co-ouder beschrijft.
Iedere week vertelt een leerkracht aan Kek Mama wat ze meemaakt. Deze keer: juf Senna (34) geeft les aan groep 3 en had opeens een onbekend kind in de klas.
Schoolpleinmoederdrama… Je wilt er niet in belanden, maar het kan de besten overkomen. Het gebeurde ook Lina, die zichzelf echt niet “als een feeks” zou bestempelen.
Merel Westrik is dit seizoen te zien in De Slimste Mens. In de quiz blikt ze terug op haar bijzondere rol als presentatrice van het Sinterklaasjournaal, waar ze vorig jaar inviel voor de zieke Dieuwertje Blok. Ze vertelt hoe Dieuwertje’s warmte en plezier overal in de studio voelbaar waren.
Na maandenlange geruchten is het hoge woord eruit: de polyamoureuze relatie van Michelle Bollen (32), Koen en Jacqueline van Pelt (37) is voorbij. Op Instagram Stories bedankt Jacqueline haar volgers.