Een cadeau voor een vrouw vinden kan behoorlijk lastig zijn. Je wilt iets geven dat persoonlijk voelt, haar laat glimlachen en toont dat je echt moeite hebt gedaan. Of ze nu jarig is, een mijlpaal viert of gewoon een lief gebaar verdient.
Wij hebben het cadeau dat nooit zijn doel mist: het bloemenabonnement van Weekly Flower.
Een cadeau dat blijft verrassen
Een bos bloemen maakt bijna iedere vrouw blij. Met het bloemenabonnement van Weekly Flower geef je dat fijne moment niet één keer, maar steeds opnieuw. Jij kiest het type boeket dat bij haar past en hoe vaak ze bloemen ontvangt en daarna verschijnt er telkens weer een prachtig boeket aan haar deur. Het voelt alsof iemand telkens weer even aan haar denkt. Met dit cadeau geef je dus niet één moment van blijdschap, maar bezorg je haar elke maand opnieuw een glimlach.
Vers van de kweker
De bloemen van Weekly Flower komen direct van de kweker. Ze gaan niet langs groothandels of winkels, maar worden binnen 48 uur na het snijden vers bij haar thuis bezorgd. Zo geef je een cadeau dat niet alleen indruk maakt bij aankomst, maar ook extra lang blijft stralen in huis. Het verschil zie je. En ruik je.
Zo werkt het abonnement
Het werkt superflexibel: jij stelt het bloemenabonnement helemaal samen zoals jij wilt.
Kies hoe vaak ze bloemen ontvangt: elke 2, 3 of 4 weken
Daarna regelt Weekly Flower de rest: verse boeketten worden automatisch bezorgd bij haar thuis. Na de laatste levering stopt het abonnement vanzelf. Geen kleine lettertjes of geen verrassingen. En gaat ze op vakantie? Dan pauzeert ze het makkelijk via haar account.
Klaar om haar te verrassen?
Vanaf 58 euro verras je haar drie maanden lang met verse bloemen, inclusief gratis bezorging in heel Nederland. Het perfecte cadeau voor een vrouw die meer verdient dan iets standaards!
Veel mensen vragen zich weleens af of hun partner hen over jaren nog steeds aantrekkelijk zal vinden. Zeker na kinderen, stress, ouder worden of lichamelijke veranderingen kan die onzekerheid behoorlijk groot worden.
Tikkie ontvangen voor een halve wortel uit iemand anders’ maaltijdsalade? In deze rubriek verzamelen we de meest onterechte, ongemakkelijke en gewoon ronduit gênante betaalverzoeken. Deze week Naomi (34), die na een kinderfeestje wel een heel vreemd betaalverzoek kreeg.
Een drankje op z’n tijd, moet kunnen toch? Dat vindt Gioia ook heus wel, maar dat haar vriend nog geregeld kacheltje lam thuis komt na een avondje stappen, begint haar steeds meer tegen te staan.
Heb je de afgelopen tijd geshopt bij Zeeman? Let dan even goed op. De populaire winkelketen roept namelijk kinderkleding terug vanwege een mogelijk verstikkingsrisico.
Sommige mannen maken op Moederdag een uitgebreid ontbijt op bed met croissantjes, cadeautjes en zelfgemaakte knutsels van de kinderen. Andere mannen realiseren zich pas op zondagochtend rond half elf dat het überhaupt Moederdag is en proberen daarna in pure paniek hun relatie te redden.
Simone de Bruijn verwondert zich vaak over kleine dingen in het leven, die ze koppelt aan grotere dingen. Het leven reikt in die zin elke keer weer iets aan. Soms zijn het alledaagse dingen, zoals de vakantieliefdes van haar kinderen. Soms dingen die spelen in de maatschappij, zoals kinderen die het land uit worden gezet. […]