De grootse wereld van het babyspeelgoed… Voor de allerkleinsten is er zó ontzettend veel te koop, dat je soms door de bomen het bos niet meer ziet. Gelukkig hebben baby’s eigenlijk nog helemaal niet zoveel nodig om zich te vermaken.
Lees verder onder de advertentie
Wij gingen op zoek naar het leukste babyspeelgoed, de dingen waar je kleintje het snelst écht plezier aan beleeft.
Speelringen ‘Loopy Lemons’ – Konges Sløjd
Lees verder onder de advertentie
Die ieniemini vingers kunnen de eerste paar maanden vaak niet meer dan je vinger vastpakken. Echt spelen kunnen baby’s ook nog niet, maar ontdekken kan al gauw des te meer. Met de ‘Loopy Lemons’ siliconen speelringen van Konges Sløjd vermaakt je baby zich al snel. Ze zijn makkelijk vast te pakken en ze kunnen erop bijten en mee rammelen. Ook handig om speentjes of speeltjes mee te bevestigen aan bijvoorbeeld de kinderwagen, box of babygym.
– Gemaakt van 100% veilig siliconen – Kunnen in de vaatwasser – Makkelijk aan van alles te bevestigen
Een steevaste speelgoedtopper is een bal, maar een ‘gewone’ bal kan voor kleine handjes nog wat lastig vastpakken zijn. Deze zachte, lichte siliconen ‘Teether Ball Jasmin’ van Liewood biedt dan ook het perfecte alternatief. Nét zo makkelijk vast te grijpen als de ringen hierboven, maar ook te rollen en gooien als een gewone bal. Verkrijgbaar in diverse prachtige kleurtjes én te matchen met al het andere moois uit de collectie van Liewood.
– Ø 9cm – Verkocht per twee stuks – 100% siliconen
De Fisher Price Stapelbekers zijn niet voor niets een klassieker: je kunt er van alles mee en je hebt er lang plezier van, want van baby tot kleuter biedt deze bontgekleurde stapeltoren vermaak. Bouw een toren of maak ballen van de in elkaar te klikken halve cirkels. Bouw weer een hogere toren van de ballen of creëer een matroesjka-effect door alle ballen in elkaar te verstoppen. Stimuleert de ontwikkeling en het begrip van kleuren, inzicht, cijfers, vormen, motorische vaardigheden en hand- oogcoördinatie.
– 10 bekers en één rammelballetje – Ook leuk voor in bad – Hoge kwaliteit
Speelgoed dat geluid maakt… Niet per se favoriet bij veel ouders, maar een enkel speeltje met bleeps en bloops, muziek en knipperende lichtjes moet kunnen toch? En voor wie twijfelt: wacht maar tot je kleine continu met de gewone afstandsbediening aan de haal gaat. ‘Baby’s eerste afstandsbediening’ van Vtech is perfect speelvermaak vol grappige geluiden, liedjes en mooie lampjes. Je kind maakt zo voor het eerst kennis met letters, cijfers en tellen.
Old school blokken zijn altijd leuk, maar deze lichte, zachte foam-exemplaren van VanPauline in stijlvolle kleuren en prints zijn al geschikt voor de allerkleinsten. Er aan voelen en op bijten is leuk, net als een mooie, hoge toren maken als je baby iets ouder is. Fijn voor papa en mama: de blokken maken geen herrie als ze op de grond vallen. Ook leuk om in bad mee te spelen.
– Set van 12 blokken – Formaat blokken: 5,4×5,4cm – In katoenen bewaarzak
Het dochtertje van Famke had zo’n zin in het kinderfeestje op het strand van een van haar beste vriendinnetjes, maar het liep uit op veel pijn en verdriet. Het meisje bleek namelijk niet ingesmeerd te zijn en kwam vuurrood thuis. Ze was mega verbrand.
In de nieuwste aflevering van Het Waren Twee Fantastische Dagen op SBS6 doet Jaimie Vaes een boekje open. Ze vertelt openhartig over haar gewelddadige relatie met rapper Lil Kleine, aka Jorik.
Ruzie met je moeder: sommigen moeten er niet aan denken, voor anderen is het al jaren hun realiteit. Natasja en haar moeder kregen ruzie en sindsdien heeft haar moeder haar dochter niet eens kunnen zien opgroeien.
In Spanje hebben kinderen maar liefst drie maanden zomervakantie. In Nederland is dat maar (“maar?”) zes weken. Is het tijd om in Nederland de zomervakantie ook te verlengen? We vroegen het jullie.