Toen Gazelle hun allernieuwste longtailfiets – de Cabby – lanceerde in Rotterdam, stond Lisa (hoofdredacteur van Kek Mama) vooraan. Niet alleen als fietsliefhebber, maar vooral als moeder die graag met haar gezin op avontuur gaat. En een avontuur werd het zeker.
“Op 14 en 15 maart werd in het bruisende Rotterdam de gloednieuwe Gazelle Cabby gelanceerd – een stoere en stijlvolle longtailfiets die helemaal klaar is voor het stadsleven met kids. De aftrap vond plaats op een iconische locatie: Hotel New York. Samen met andere influencers en pers mocht ik er met mijn gezin een nachtje slapen. En natuurlijk: fietsen!
Samen met mijn twee jongste dochters testte ik de Cabby tijdens een gezellige route dwars door Rotterdam. De meiden zaten prinsheerlijk achterop terwijl we langs Blijdorp, de kinderboerderij en de Euromast zoefden. Als kers op de taart stapten we even af voor een creatieve workshop bij het altijd inspirerende Villa Zebra.
Het was een weekend vol avontuur, fietsen en familie – precies waar de Cabby voor gemaakt is.”
Sommige gezinnen passen niet in een standaardplaatje en dat hoeft ook niet. De familie Blom is daar een goed voorbeeld van: met acht kinderen is het huis zelden stil, maar wel altijd vol leven.
Na een periode van plannen, schuiven en geduld is het moment daar voor Vinenzo Wildeman: hij staat op het punt om zijn ouderlijk huis te verlaten. Een mijlpaal waar het gezin al een tijd naartoe leefde en die nu eindelijk concreet wordt.
Josine (43) is opvoedcoach en woont met haar man en twee dochters (9 en 11) in New York. Met haar oudertrainingen begeleidt ze ouders die met hun gezin in het buitenland wonen of van plan zijn die stap te maken. In haar columns schrijft ze eerlijk over de uitdagingen waar zijzelf en andere expatgezinnen tegenaan […]
Als moeder ben je jarenlang druk met opvoeden. Luiers verschonen, boterhammen smeren, ruzies sussen, grenzen stellen en ondertussen hopen dat je iets goed doet en je later een hechte band hebt met je kind.
De opvoeding van Xess doet Yolanthe alleen, maar het contact met zijn vader, voormalig voetbalprof Wesley Sneijder, is wel heel goed. Wij spraken haar.