Voor de komende vakantie of als je kind uit logeren gaat: in één van deze leuke koffers gaan alle knuffels en het speelgoed zonder problemen mee. Goeie reis!
Lees verder onder de advertentie
Samsonite
Het is dat je eigen spullen er niet in passen, anders had je deze Samsonite natuurlijk maar wat graag zelf gehad. Snappen we, want hij ís ook wel heel schattig. Naast de egel is er ook keus uit vier andere dieren, zoals een vos en een kuiken.
Nog zo’n bekend koffer- en tassenmerk: je weet dus zeker dat deze schattige koffer van Kipling stevig is en lang meegaat. Hij is verkrijgbaar in vijf verschillend dessins en rijdt op vier wieltjes. Handig: zo sjouwt je kind op het vliegveld zich geen breuk.
– 45 x 40 x 23 cm – 23 liter – Met veiligheidsslot
Een koffer zonder veiligheidsslot, maar de heldhaftige pups van Paw Patrol beschermen natuurlijk alle spulletjes van je kind – met een beetje hulp van jou.
Niet alleen een leuk design, deze mini-Samsonite is ook hartstikke praktisch: geen gehang meer bij de incheckbalie op het vliegveld, want je kind kan gewoon even op z’n koffer zitten om uit te rusten.
Met een keuze uit 25 verschillende kleuren en dessins, zit er zeker een model bij dat je kind mooi vindt. Met de handige riemen aan de binnenkant blijven alle spullen stevig op z’n plaats zitten.
Of je nou voor de olifant, krokodil of leeuw gaat: alle koffers van de Mr. / Mrs. serie van Trixie zijn leuk. Ze zijn gemaakt van katoen en lekker zacht: bij het inpakken van de auto krijg je ‘m dus overal tussen (wel even voorzichtig doen met z’n oren).
Sommige stellen praten eindeloos over of en wanneer ze aan kinderen willen beginnen. Bij Danny Froger en zijn vriendin Ann Dominique Wilten ging dat nét even anders.
Je kind komt naar je toe met een probleem: een lastige schoolopdracht, ruzie met een vriend(in) of gewoon een rotgevoel. Wat doe je dan? De meeste ouders schieten meteen in de helpstand: advies geven, oplossingen bedenken of proberen het probleem op te lossen.
Als jij bent opgegroeid in de jaren ’90 of vroege jaren 2000, dan weet je hoe anders de jeugd toen was. Geen smartphones, geen AirTags, geen ouders die elk moment wisten waar je was. Dit zijn elf momenten uit die tijd die pure nostalgie oproepen. .Op warme zomeravonden sprong je op je fiets, verdween je […]
Anouk is trotse echtgenote van Erwin en mama van vier meiden: Aurélie (11), Emeline (8), Vieve (7) en Lilou (4). In hun levendige huishouden is het soms één en al chaos, maar liefde, gelach en spontane dansfeestjes voeren steevast de boventoon. Anouk deelt vol enthousiasme haar avonturen in het ouderschap.