Of je nu wilt uitwaaien op het strand, gaat voor een museumtour of wilt eten bij het lekkerste burgerrestaurant van Nederland: in Noord-Holland kan het. Bekijk dit lijstje maar.
Lees verder onder de advertentie
Dagje Amsterdam
In onze hoofdstad ben je de hele dag zoet. Maak bijvoorbeeld een stadswandeling: download een stadsgids als app op je telefoon om daarmee door de stad te navigeren. Zowel de VVV als Lonely Planet bieden gratis stadsgidsen van Amsterdam en ’t is superleuk om met je kind een route uit te vogelen. Toch liever met een gids wandelen? Kijk dan op Free Tour Amsterdam en wandel met een local. Of neem een kijkje in gratis musea als het Stadsarchief, de Schuttersgalerij of EYE In The Basement. Oh, in Amsterdam bezoek je trouwens ook veel kerken voor nop. Aanraders: de Oude Kerk, Westerkerk, Noorderkerk en Onze Lieve Vrouwekerk.
Lees verder onder de advertentie
Uitwaaien op Bloemendaal
Heerlijk, zo’n herfstige stranddag. Helemaal als we daarna ergens kunnen neerstrijken voor een stuk appeltaart. Komt dat even mooi uit, want strandtent San Blas op Bloemendaal is het hele jaar open.
Het historische centrum van Haarlem kent een van de mooiste stations in Nederland. Ook uniek: het uitzicht op het Spaarne ten hoogte van molen de Adriaan. De combinatie van historische gebouwen, het water van het Spaarne en de mogelijkheid om een terrasje (met terrasverwarmer) te pakken maken Haarlem compleet. En als je er dan toch bent, ga dan gelijk naar restaurant Thrill Grill van sterrenchef Robert Kranenborg. De kaart staat vol met vlees-, vis- en vegetarische burgers en voor kinderen zijn er zelfs drie kindermenu’s. Ze kunnen kiezen tussen een burger, hotdog of vegetarische falafelburger met frietjes en ijs toe. Bron: Skyscanner.
Lees verder onder de advertentie
Geniet van de natuur in Naarden
Speelpark Oud-Valkeveen ligt in een bosrijk natuurgebied tussen Huizen en Naarden. Hoewel het bos al een waar speelparadijs is voor kinderen, heb je er in de buurt ook nog een speelwijde en een strand. Is je kind uitgespeeld? Ga dan nog even Naarden-Vesting in en haal een broodje bij de lekkerste broodjeszaak van Naarden: Passionata.
Lees verder onder de advertentie
Weekendje Egmond aan Zee
’s Zomers zandkastelen bouwen en ’s winters uitwaaien met warme chocolademelk: is er een strand in de buurt, dan heb je verder niet veel nodig. En precies dat vind je bij Kustpark Egmond aan Zee. Een heerlijk eenvoudig bungalowpark in de duinen en op loopafstand van Egmond en het strand.
Elise (36) is moeder van twee zoontjes (6 en 4) en schrijft met veel liefde korte verhalen over het moederschap en alles wat daar onverwacht bij komt kijken. Haar verhalen zijn fictief, maar vaak geïnspireerd op de wereld van ouderschap met een flinke scheut herkenning, humor en een tikkeltje overdrijving. Tegelijkertijd werkt ze aan haar […]
Iedere week vertelt een leerkracht aan Kek Mama wat ze meemaakt. Deze keer: juf Annie (54) geeft les aan groep 1/2 en zat klaar voor het kennismakingsgesprek met een nieuwe leerling en zijn ouders.
In de documentaire K3 Originals: Het verhaal van Karen, Kristel en Kathleen blikt Kristel Verbeke terug op een bijzondere periode uit haar K3-tijd. Ze vertelt over de opnames van de film Het Magische Medaillon uit 2004. Een avontuur dat ze niet snel zal vergeten, omdat ze nog maar een paar weken zwanger was.
Supermarktketen Jumbo roept de Jumbo Snoeprozijntjes terug. Op de rozijnen zit mogelijk te veel van het bestrijdingsmiddel acetamiprid en dat kan schadelijk zijn voor de gezondheid. Jumbo zegt dan ook duidelijk: “Eet dit product niet.”