Kirsten Schilder (40) is getrouwd met zanger Nick Schilder en moeder van Nikki (12), Julian (10) en Jackie (6).
Lees verder onder de advertentie
Komt dit je ook zo bekend voor? Dat je eindelijk met zijn tweeën uit bent, even op een terras zit of in een leuk restaurant, en je het dan toch alleen maar over de kinderen hebt? Haha, dat hadden Nick en ik laatst in Valencia. We waren een paar dagen weg, de kinderen bleven thuis bij opa en oma – voor een tijd die minstens zo leuk zou zijn als met ons mee op pad gaan – en toch linkten we in die mooie, voor ons nog onbekende Spaanse stad alles aan onze drie kinderen.
Lees verder onder de advertentie
Lees ook – ‘De knuffelbehoefte is niet meer wederzijds’
Schildpadden, ijs en graffiti
Het begon met een street art-tour door de smalle straten in Barrio del Carmen, de oudste buurt van de stad, die het hotel ons aanraadde te boeken: die toffe tekeningen zou Nikki ook superleuk vinden. In het gigantische aquarium Oceanogràfic bleef ik maar kijken omdat Julian zo dol is op schildpadden. Van voetbalclub Valencia CF namen we een shirt voor hem mee, maar wat zou het leuk zijn er met hem een rondleiding te doen en een wedstrijd te bezoeken. Jackie is gek op ijsjes en natuurlijk kregen we net de salon met de lekkerste smaken getipt. Het strand zouden ze alle drie geweldig vinden, net als picknicken in het park. In gedachten waren ze er tijdens ons weekje weg voortdurend bij.
“In gedachten waren ze er tijdens ons weekje weg voortdurend bij”
Lees verder onder de advertentie
Volgende trip
Voortdurend in onze buurt waren ook vleermuizen. Je ziet ze in Valencia afgebeeld op putdeksels, in de gevel van de overdekte markt, op het stadhuis en ook de elf superhelden van Valencia CF dragen ze op hun clubshirt. De geschiedenis vertelt dat dit nachtdier al in de zeventiende eeuw aan het stadswapen is toegevoegd, vandaar de grote zwerm. Mochten we over een tijdje met het hele gezin naar Valencia gaan, dan heb ik alvast een leuk lijstje met activiteiten voor een stedentrip met kinderen. Degene die als eerste tien vleermuizen ziet, mag kiezen wat we gaan doen!
Denise (45) had een relatie met een twaalf jaar jongere man toen ze op haar 38ste werd overvallen door een niet te stuiten kinderwens. Inmiddels is dochter Isabeau zes. Ze ziet haar vader één zondag per maand.
Vriendschap en opvoeden: twee onderwerpen waar je maar beter een beetje soepel in kunt zijn. Want iedereen doet het anders – en dat is helemaal oké. Toch? Totdat blijkt dat jouw beste vriendin er stiekem heel anders over denkt…
Olympisch schaatskampioen Irene Schouten werd een half jaar geleden moeder van haar zoontje Dirk. Inmiddels zit ze op een roze wolk, maar haar zwangerschap was allesbehalve rooskleurig.
Tikkie ontvangen voor een halve wortel uit iemand anders’ maaltijdsalade? Serieus?! In deze rubriek verzamelen we de meest onterechte, ongemakkelijke en gewoon ronduit gênante betaalverzoeken. Wat ze gemeen hebben? Je zag ze in ieder geval niet aankomen.
Soms kunnen leraren niet helemaal eerlijk zijn tegen ouders. Beleefdheid en professionaliteit gaan nu eenmaal voor — en dus zeggen ze op het rapport dat je kind een “sociale persoonlijkheid” heeft, terwijl ze bedoelen dat hij of zij de hele dag door kletst.
In het televisieprogramma De Klassenavond doet Erwin een aangrijpend verhaal over zijn dochter, die hij al twaalf jaar niet meer heeft gezien. In gesprek met presentator Rob Kamphues vertelt hij openhartig over het gemis en de pijn die hij dagelijks voelt.