Natúúrlijk is een kneiter felgekleurde tas met de favoriete animatieheld van je kleuter erop altijd een succes… maar of jij er ook zo vrolijk van wordt? O My Bag Amsterdam heeft niet alleen hele mooie, maar ook duurzame en praktische tassen en wij mogen er twee weggeven!
Lees verder onder de advertentie
Mama verdient een mooie tas, maar jouw junior natuurlijk ook. De Billie Junior (t.w.v. € 119) is gemaakt van O My Bag’s kenmerkende gecertificeerde biologische en gerecyclede katoenen voering en heeft een stijlvolle gestreepte buitenkant. Niet alleen mooi, maar ook praktisch met meerdere vakken, zodat lunchbakjes, schrijfboekjes en drinkbekers er allemaal in passen.
Lees verder onder de advertentie
Hoe kun je winnen?
Deze winactie is gesloten
*Door je aan te melden met je gegevens ga je ermee akkoord dat Kek Mama en MŌSZ je een dosis humor, smeuïge verhalen en fijne tips in je inbox bezorgen (je kunt je altijd en gemakkelijk weer uitschrijven). Winnaars krijgen op 26 november bericht.
Lees verder onder de advertentie
Over O My Bag Amsterdam
O My Bag Amsterdam is een merk van leren tassen en accessoires dat wordt geleid door vrouwen. Ze hebben een missie om tijdloze en mooie tassen te creëren die eerlijk en duurzaam worden geproduceerd. Al hun producten worden vervaardigd in Kolkata, India, waar ze ook bijdragen aan lokale projecten die onderwijs, vrouwenemancipatie en de ondersteuning van LGBTQ+ jongeren bevorderen.
De opvoeding van Xess doet Yolanthe alleen, maar het contact met zijn vader, voormalig voetbalprof Wesley Sneijder, is wel heel goed. Wij spraken haar.
Tussen werk, kinderen, boodschappen, sportclubs en die eindeloze wasmand blijft er soms weinig energie over voor elkaar. Waar je vroeger urenlang kon kletsen en elke avond de vonken door de slaapkamer vlogen, eindig je nu regelmatig samen lusteloos op de bank, terwijl jullie allebei gedachteloos door je telefoon scrollen.
Een avond op de bank met Netflix of Videoland is natuurlijk heerlijk, niemand die daar iets op tegen heeft. Maar stellen die zich langdurig verbonden voelen, blijken opvallend vaak net iets anders te doen als de dag voorbij is.
Veel ouders doen het met de beste bedoelingen: zorgen dat hun kind goede cijfers haalt en later alle kansen heeft. Logisch, maar volgens onderzoek onder honderden hoogpresterende leerlingen heeft die opvoedstijl ook een keerzijde.
Neeltje voelde altijd al ‘iets’. Haar relatie met Jacco was anders, dan met vorige mannen. Beter, op veel vlakken. Maar op andere vlakken ook minder. En toen ze twee keer vlak na elkaar de vraag kreeg of Jacco homo is, ging ze zelf aan alles twijfelen.
Met drie jonge kinderen in huis is tijd met z’n tweeën soms een zeldzaam goed. Dus een onverwacht momentje samen is meer dan gewenst. Alleen reken je dan niet op publiek.