Dat je als merk je steentje bij moet dragen aan een duurzamer leven weten Kek Mama en C&A als geen ander. En dat het heel waardevol is om drukbezette moeders af en toe in het zonnetje te zetten ook.
Lees verder onder de advertentie
Daarom sloeg Kek Mama samen met C&A de handen ineen om op één dag zowel de sustainable denim als twintig moeders in het zonnetje te zetten.
Blauwe bubbel
De winnaressen kwamen uit alle windstreken samen in de prachtige C&A Damrak in Amsterdam. Hier werden ze verwelkomd met een lekkere blauwe bubbel en een klein hapje – even bijkomen voordat het shoppen kon beginnen. Influencers Lizet Greve en Iris Zeilstra stonden de vrouwen bij met stijladvies. Beide influencers zijn tevens drukbezette moeders en weten als geen ander hoe fijn en belangrijk het is om af en toe een momentje voor jezelf te pakken.
Lees verder onder de advertentie
Workshop
Gehuld in een geweldige, nieuwe denim outfit togen de vrouwen naar de elektrische boot die prachtig versierd op hen lag te wachten in de Amsterdamse grachten. Met een heerlijke blauwe cocktail in de hand konden de winnaressen deelnemen aan een denim workshop. Een oude denim hoef je niet weg te gooien, maar kun je op creatieve manieren een tweede leven geven. Ook kregen alle vrouwen de kans hun nagels te laten versieren door de nagelstylistes van Lakwerk.
Lees verder onder de advertentie
Goodiebag
De winnaressen gingen met een goedgevulde goodiebag en een stralende glimlach naar huis. Een dag zonder kinderen en met een vriendin is in het leven van een drukke moeder meer dan goud waard. Bekijk het filmpje hieronder voor een sfeerimpressie.
Tikkie ontvangen voor een halve wortel uit iemand anders’ maaltijdsalade? In deze rubriek verzamelen we de meest onterechte, ongemakkelijke en gewoon ronduit gênante betaalverzoeken. Wat ze gemeen hebben? Je zag ze in ieder geval niet aankomen.
Iedere moeder heeft haar momentjes. Maar sommige blunders zijn té erg – of te hilarisch – om voor jezelf te houden. In de rubriek ‘Opgebiecht’ delen vrouwen hun grootste geheimen en gênantste momenten. Chantal* heeft een hekel aan de zoons van haar nieuwe vriend.
Suzan en Freek zitten op een roze wolk. Zes weken geleden maakten ze hun zwangerschap bekend en inmiddels begint Suzan’s babybuikje al voorzichtig te groeien. Tijdens hun optreden op Rock Zottegem straalde ze op het podium in een topje dat nét over haar navel viel. En ja hoor, daar piepte haar baby bump naar buiten.