
André Hazes en Monique Westenberg uit elkaar: ‘Onze zoon staat voorop’
André Hazes en Monique Westenberg zijn opnieuw uit elkaar. Dit laten zij weten via Instagram. ‘Loslaten is groeien,’ schrijft Monique.
Kekmama.nl is compleet nieuw! En dat vieren we met mooie prijzen, nieuwe blogs en nog meer tofs.
Kekmama.nl is hét online platform voor leuke vrouwen die ook moeder zijn. Je vindt er de beste uitjes en vakanties (van strandtent-lunch tot drie weken vakantie met je gezin), de leukste cadeaus (voor jezelf en voor je kinderen), goede shoptips en mooie aanbiedingen.
Op Kekmama.nl kun je niet alleen fijne shopinspiratie opdoen, je leest er ook heerlijke blogs en columns. Hoofdredacteur Sara van Gorp: ‘Ik ben heel blij met onze nieuwe blogger: Mariëtte Middelbeek, bestsellerauteur en chef redactie van Kek Mama. En natuurlijk vind je op Kekmama.nl de topcolumns van onze columnisten, zoals Roos Schlikker, Jan Heemskerk, Nynke de Jong. Ik lig vaak ’s avonds in bed nog wat op Kekmama.nl te surfen, heerlijk.” Ook leuk: (maar die leest Sara dan weer niet 😉 de openhartige editorials van onze hoofdredacteur kun je ook op Kekmama.nl lezen.
Deze week geven we lekker veel prijzen weg om met jou te vieren dat onze nieuwe site online is! Dus hou Kekmama.nl in de gaten of volg ons op Facebook.