Sommige mensen betekenen zóveel voor je, dat je ze eigenlijk niet goed kunt vangen in een cadeau. Voor hen wil je iets geven dat blijft. Een bos bloemen verwelkt, een appje verdwijnt, maar woorden en herinneringen blijven. Precies daarom maakte Making Memories een invulboek voor volwassenen: om samen herinneringen vast te leggen en er later samen weer naar terug te bladeren. Wij zijn fan!
Meer dan een cadeau
In een wereld waarin alles snel gaat en veel digitaal gebeurt, brengt Speciaal voor jou iets wat je vast kunt houden. Met ruimte voor foto’s, briefjes en persoonlijke notities groeit het uit tot een persoonlijk bewaarexemplaar om terug te lezen, te bewaren en door te geven.
Bladzijde voor bladzijde vul je het boek in met je beste vriendin, je partner, je moeder of je broer of zus. Haal herinneringen op aan jullie eerste vakantie samen, dat concert waar jullie luidkeels meezongen, of die ene avond waarop alles even misging, maar waar jullie achteraf samen keihard om konden lachen.
Samen invullen, samen herinneringen maken
Het boek is gemaakt om te geven aan iemand die je dierbaar is en nodigt uit om samen stil te staan bij wat jullie delen: kleine momenten, grote herinneringen, wensen voor de toekomst en alles daartussenin.
De pagina’s vul je samen in. En juist dat samenzijn maakt het zo waardevol. Niet alleen het eindresultaat telt, maar ook het moment waarop je samen aan tafel zit, terugdenkt, lacht, misschien even stil bent en woorden geeft aan wat normaal onuitgesproken blijft.
Lies (38) viert al jaren geen Valentijnsdag met haar man, maar één traditie is heilig: zij en haar beste vriendin sturen elkaar ieder jaar een kaartje. Maar dit jaar maakte de kaart van haar vriendin meer los dan verwacht..
Maureen was net vier maanden aan het daten met Jonathan, toen ze onverwacht zwanger werd. Ze dacht dat Valentijnsdag de uitgelezen kans was om hem dat te vertellen. Het liep net even anders.
Iedere week delen we op Kek Mama een dilemma van onze lezers. Deze week deelt Liva (30) haar struggle. Ze geeft namelijk iets te graag geld uit aan cadeaus voor andermans kinderen. Tot grote frustratie van haar man..
Welmoed Sijtsma is terug op tv na haar zwangerschapsverlof. In oktober beviel ze van haar eerste kindje. In de uitzending van Goedemorgen Nederland werd de presentatrice afgelopen maandagochtend dan ook warm ontvangen.