Aan een paar nieuwe kledingstukken shoppen, ontkom je niet als je zwanger bent. Wie niet te veel wil kopen, kan gaan voor een aantal key budget-items. Daaronder valt ook een fijne trui, waarin je het liefst negen maanden (mits de temperatuur er naar is) zou willen wegkruipen.
Lees verder onder de advertentie
Lekker grote sweaters en knuffelige breisels (overigens een grote trend komende herfst en winter) komen immers altijd van pas. Kek Mama ging op zoek naar de mooiste exemplaren.
Zwangerschapskleding suf? Tegenwoordig is dat het allesbehalve. We nemen als voorbeeld deze toffe trui van Love2Wait, met stijlvolle ruiten (óók helemaal hip dit najaar). Deze sweater heeft naast een kekke print ook opvallende schoudervullingen en een ronde hals: heerlijk comfortabel, met een vrouwelijk randje. – Maten: S tot en met XL – Gemaakt van 50% katoen, 34% polyester, 15% viscose, 1% elastaan – Te combineren met de comfy bijpassende joggers
Een iets klassiekere look geeft deze sneeuwwitte gebreide trui van Supermom. De trui heeft een opstaand kraagje, poffende ballonmouwen en een bijpassend striklint waarmee je een extra accent op je taille legt. Heerlijk om in te relaxen, maar ook meer dan geschikt om te dragen op een jeans of pantalon naar gelegenheden buiten de deur. – Maten: XXS tot en met XXL – gemaakt van 60% acryl, 40% polyester – Ook fijn voor na na de bevalling
Of je nu daadwerkelijk een rondje fitness op het programma hebt, of gewoon comfy op pad wil naar de supermarkt: deze sportieve sweater van Adidas wil je aan. De zachte katoenen zwangerschapstrui met logo heeft een lekkere capuchon om in weg te kruipen en handige steekzakken. Over de buik loopt een trekkoord om je taille mee te accentueren. – Maten: S tot en met XXL – Gemaakt van 53% katoen, 36% gerecycled polyester, 11% viscose – Met handige steekzakken
Lila is niet weg te denken uit het modebeeld en terecht: wát een fijne kleur is dit. Gelukkig wordt ook de zwangerschapsmode niet overgeslagen en zijn er tal van mama-items te vinden in het hippe lichtpaars. Neem nou deze heerlijke sweater van Pieces Maternity, die wil je toch gewoon niet meer uitdoen? Bijpassende joggers erbij en hop, een nieuwe outfit om negen maanden in te wonen. De trui heeft een ronde hals en geribbelde boorden. – Maten: XS tot en met XL – Gemaakt van 60% katoen en 40% polyester – Te combineren met bijpassende joggers
De tijd dat je in een dierenprintje meteen ‘Hé, Nel Veerkamp!’ naar je hoofd geslingerd kreeg, ligt ver achter ons. Panter is here to stay en ook je buik mag je daar vol trots in laten zien. Dit zwangerschapssweatshirt van Mamalicious met panterprint in grijstinten heeft volumineuze mouwen met verlaagde schoudernaden, voor een relaxte fit. Speciaal ontworpen om negen maanden lang plezier van te hebben. – Maten: XS tot en met XL – Gemaakt van 60% polyester, 20% viscose, 15% katoen, 5% elastaan – Wassen op 30%, hangend drogen en op lage temperatuur strijken
Gezinsnieuws bij je ex kan best even schakelen zijn, maar bij Sylvie Meis klinkt vooral blijdschap. Nadat Rafael van der Vaart en Estavana Polman bekendmaakten dat ze opnieuw een kind verwachten, laat ook Sylvie van zich horen.
Iedere moeder heeft haar momentjes. Maar sommige blunders zijn té erg – of te hilarisch – om voor jezelf te houden. In de rubriek ‘Opgebiecht’ delen vrouwen hun grootste geheimen en gênantste momenten. Deze week Angela, die door haar buren haar droomhuis heeft moeten verlaten.
Voor ouders is het zo’n moment waarop je hart een klein sprongetje maakt én je je afvraagt waar de tijd gebleven is. Ook bij de familie Cudogham uit Een huis vol is het zover: Twiggy laat de basisschool achter zich en begint aan een heel nieuw avontuur op de middelbare school.
Een halve Kinder Bueno in een broodtrommel: onschuldig tussendoortje of vragen om gedoe? In de schoolapp van Amy ontstond er een flinke discussie over wat kinderen wel en niet mee naar school zouden mogen krijgen.
Een vakantie op de camping met het hele gezin klinkt idyllisch, maar voor Maria (31) zag dat plaatje er in de praktijk heel anders uit. Haar peuter slaapt namelijk slecht op vreemde plekken, dus besloot ze het deze vakantie anders aan te pakken.