Wel in quarantaine, niet in quarantaine… Ach ja: met deze spelletjes merk je er überhaupt niets van, want ze zijn zo leuk dat je er toch wel voor thuisblijft.
Lees verder onder de advertentie
Ticket to Ride – Amsterdam
Behoefte aan een dagje Amsterdam tijdens deze lockdown? Alsjeblieft: welkom in de hoofdstad tijdens de 17e eeuw. Tijdens dit spel strijd je tegen elkaar om om de meest lucratieve handelsroutes te claimen, contracten te voltooien en waardevolle handelswaren te verzamelen. Een keer wat anders dan een middag shoppen, niet? – Leeftijd: 8+ – Aantal spelers: 2-4 – Spelduur: minimaal 15 minuten
Misschien wel een van de bekendste bordspellen ooit. Koop de mooiste straten op, bouw huizen en hotels en word rijk. Leuk exraatje: deze Nederlandse editie is in een nieuw jasje gestoken en aangepast aan deze tijd. – Aantal spelers: 2-6 – Taal: Nederlands – Spelduur: 90 minuten
Maakt jou het uit dat de sportscholen dicht zijn: met dit spel verbrand je minstens zoveel calorieën. Als het je lukt om op je benen te blijven staan, dan. – Leeftijd: 6+ – Spelduur: 10 minuten – Inclusief mat en draaiwijzerkaart
Een klassieker die hoe dan ook in de smaak valt. En zo simpel als wat, want heb jij als eerste vier op een rij? Dan ben jij de winnaar. – Leeftijd: 5+ – Aantal spelers: 2 – Familiespel
Mens erger je niet! is het meest gespeelde gezelschapsspel (in een luxe Dobbelautomaat uitvoering!). Zo weet je zeker dat de dobbelsteen niet van tafel rolt en de pionnen zelfs na een frustratieklap op tafel nog recht staan. – Aantal spelers: 2-4 – 16 pionnen – Speeltijd: 30 minuten
Mijn dochter leert praten. Ik vind het werkelijk een van de schattigste fases tot nu toe. Die brabbelende dreumes die allemaal grappige dingen zegt: het is om van te smelten. Het levert alleen ook weleens gênante situaties op.
Je zou denken dat volwassenen met een hoge functie en flink salaris allemaal begonnen met een bibliotheekkaart op hun tweede en elke avond luisterden naar literaire meesterwerken bij het zachte licht van een nachtlampje. Dat zit toch anders.
Je denkt dat je iemand in huis haalt om op je kinderen te passen, maar intussen wordt je voorraadkast geplunderd en verdwijnen er sieraden. Wat begon als een klein vermoeden, groeide bij Carla uit tot een regelrechte mini-detectivezaak.
Een zwangerschap is al spannend genoeg, maar voor de Britse Lucy en haar man Adam werd het een ware achtbaan. Hun baby Rafferty kwam niet één, maar twee keer ter wereld.
Iedereen kent er wel een: een verwend kind. En niemand van ons vindt verwende kinderen leuk, toch? We willen dus ook zeker niet dat ónze kinderen ineens verwend gedrag gaan vertonen.