Of je nou een oversized Mickey Mouse T-shirt is of een zijden lingerie setje slaapt: naakt slapen is toch het beste. Uit recent Brits onderzoek blijkt dat stellen die naakt slapen, veel gelukkiger zijn in hun relatie dan de stellen die een slaapshirt aanhebben.
Lees verder onder de advertentie
Een van de belangrijkste redenen is dat deze stellen vaker seks hebben. Want: hoe minder barrières er zijn (in dit geval is die barrière kleding), hoe makkelijker de stap naar seks is.
Intimiteit
Maar dat is niet het enige. Uit onderzoek komt dat wanneer je naakt slaapt, je eerder geneigd bent om je open te stellen en beter in staat bent intimiteit te ervaren. Relatiedeskundige Paulien Timmer: “Als je allebei naakt slaapt, ben je sneller geneigd om je open te stellen en kun je intimiteit beter ervaren.” Wat heet: als tien seconden knuffelen er al voor zorgt dat het knuffelhormoon oxytocine vrijkomt, stel je dan eens voor wat een hele nacht naakt tegen elkaar aanliggen doet –oxytocine wordt het meest aangemaakt bij direct huid-op-huid-contact. Zie je elkaar doordeweeks nauwelijks, dan kun je dus de hele nacht die gemiste kansen op verbondenheid inhalen, zonder dat het je extra tijd kost.”
Lees verder onder de advertentie
Het gloednieuwe boek ‘50 relatieboosters’ van Paulien Timmer ligt nu in de winkel. Bestel ‘m hier online.
Het dochtertje van Famke had zo’n zin in het kinderfeestje op het strand van een van haar beste vriendinnetjes, maar het liep uit op veel pijn en verdriet. Het meisje bleek namelijk niet ingesmeerd te zijn en kwam vuurrood thuis. Ze was mega verbrand.
In de nieuwste aflevering van Het Waren Twee Fantastische Dagen op SBS6 doet Jaimie Vaes een boekje open. Ze vertelt openhartig over haar gewelddadige relatie met rapper Lil Kleine, aka Jorik.
Ruzie met je moeder: sommigen moeten er niet aan denken, voor anderen is het al jaren hun realiteit. Natasja en haar moeder kregen ruzie en sindsdien heeft haar moeder haar dochter niet eens kunnen zien opgroeien.
Ze spelen samen, twee meisjes van een jaar of zeven. Boven op de kinderkamer, urenlang zoet met knuffels, tekenspullen en fantasieën. Het lijkt een droom van een speelafspraak. Tot de avond valt en boven tafel komt wat ze daar echt deden.
In Spanje hebben kinderen maar liefst drie maanden zomervakantie. In Nederland is dat maar (“maar?”) zes weken. Is het tijd om in Nederland de zomervakantie ook te verlengen? We vroegen het jullie.