
Even eerlijk: dit aantal kinderen blijkt het zwaarst (zeggen experts én moeders)
Sommige ouders lijken het moeilijk te hebben met één kind, terwijl andere een tweede of derde erbij juist veel pittiger vinden. Hoe werkt dat nou?
Eerder werd al duidelijk dat zaterdag de populairste dag is om seks te hebben. Nu is er ook onderzoek gedaan naar het beste tijdstip voor een potje seks.
Wat blijkt? Niet ’s ochtends, niet ’s avonds, maar midden op de dag is het ultieme moment voor een vrijpartij.
Rond drie uur ’s middags kunnen man en vrouw het beste aan elkaars verlangens voldoen, vertelt hormoonexpert Alisa Vitti aan Metro XL. In de middag zijn vrouwen het meest alert en energiekst door het hormoon cortisol, dat dan zijn piek bereikt. Voor mannen geldt dat ze een verhoogd oestrogeengehalte krijgen waardoor ze ook ‘meer emotioneel aanwezig’ zijn.
Leuk om te weten, maar niet altijd even haalbaar qua schooltijden en werk op om dit tijdstip seks te hebben. Al liggen de opties in het weekend natuurlijk nog wel open.
Nog meer Kek Mama?
Volg ons op Facebook en Instagram. Of schrijf je hier in voor de Kek Mama nieuwsbrief >