Wie is er niet te porren voor een spannend spel. Heb jij echte speurneuzen in je gezin? Duik dan samen in het Campina Boerderij Mysterie. Wie vindt het snelst de verdwenen koe?
Lees verder onder de advertentie
Boer Koen is zijn lievelingskoe Sam kwijt. Daar baalt hij stevig van, want Sam is een bekende koe die al meerdere prijzen heeft gewonnen. Zelfs de ingeroepen politieagenten Youssef en Sophie kunnen het mysterie niet oplossen. Ze hebben duidelijk hulp nodig.
Lees verder onder de advertentie
Campina Boerderij Mysterie
Elk jaar organiseert Campina de Boerderijdagen. Een kijkje achter de schermen bij boeren door heel Nederland. Wat eten koeien, wat kun je allemaal van melk maken en hoe zetten Campina boeren zich in voor koe, natuur en klimaat? Dit jaar is het helaas niet mogelijk om dit live te organiseren, maar Campina bedacht daarom dit geweldige digitale alternatief.
Lees verder onder de advertentie
Los het mysterie van koe Sam op
Boer Koen roept de hulp in van alle gezinnen in Nederland. Met spelletjes en opdrachten – zowel online als offline – wordt iedereen uitgedaagd deze verdwijning op te lossen. Het spel bestaat uit verschillende elementen, het is spannend en leerzaam voor het hele gezin. Help Boer Koen en ga samen met hem op avontuur.
Lees verder onder de advertentie
Help Boer Koen
Meedoen is heel eenvoudig: hier vind je alle afleveringen van Boer Koen en de dossiermappen van de agenten. Daarin staan de opdrachten, spelletjes, hints en aanwijzingen om mee te helpen dit mysterie op te lossen. Zet ‘m op!
Schaatskoningin Irene Schouten (32) zat eind vorig jaar nog op een roze wolk: ze werd voor het eerst moeder van haar zoontje Dirk. Samen met haar man Dirk-Jan genoot ze volop van het nieuwe gezinslevens. Maar die roze wolk sloeg al snel om in zorgen toen bleek dat Dirk kampte met gezondheidsproblemen.
Als je kind een hobby heeft die niet de hele dag gamen inhoudt, ben je waarschijnlijk allang blij. Als je zoon van twaalf dol is op fossielen en edelstenen, weet je in ieder geval ook waar je hem blij mee kunt maken.
Elise (36) is moeder van twee zoontjes (6 en 4) en schrijft met veel liefde korte verhalen over het moederschap en alles wat daar onverwacht bij komt kijken. Haar verhalen zijn fictief, maar vaak geïnspireerd op de wereld van ouderschap met een flinke scheut herkenning, humor en een tikkeltje overdrijving. Tegelijkertijd werkt ze aan haar […]
In het tv-programma De Klassenavond houdt Irene Schouten het niet droog als het gaat over haar moeder, die acht jaar geleden een hersenbloeding kreeg. Op goede dagen weet ze dat ze oma is.